Aslında Ne Söylemek İstiyor ?

  • 21 Kasım 2014
  • 1.048 kez görüntülendi.
Aslında Ne Söylemek İstiyor ?

Her zaman kadınların karmaşık, erkeklerin daha düz oldukları söylenir fakat bazen onların da söyleyemedikleri şeyler olabilir. Hatta bazen aynı kadınlar gibi onlar da başka bir şey ima ediyor olabilirler. İşte onun aklını okuman, söylediği cümlelerin gerçek anlamını anlaman için birkaç ipucu…

“Sosyal sitelerde üyeliğin var mı?”

Size herhangi bir sosyal mecrada üyeliğiniz olup olmadığını soruyorsa; onu eklemenizi istiyor demektir. Sizi tanımak, ilişkiniz olup olmadığını öğrenmek için bunu yapıyordur, yani sizden etkileniyordur. Bu yolla sizi tanıyacak, sizinle konuşacak ve adım atacak.

“Bunu sen mi yaptın?”

Örneğin bir yemek yaptınız ya da beceri gerektiren bir iş; size bu cümleyi kuruyorsa çok beğendiğinden emin olabilirsiniz. Hatta yetenekli biri olduğunuzu anlayıp size biraz daha hayran olduğunu da söyleyebiliriz.

“Hafta sonu nerede olacaksın?”

Bu cümleyi kuruyorsa; cevabınıza göre bir randevu geliyor demektir. Size direkt olarak sizinle bir şeyler yapmak istediğini söyleyemiyor, çekiniyor ve size planınızı sorarak konuyu bir şekilde oraya getirmek istiyor. Siz de bir adım atın ve onu daha fazla zorlamayın.

“Kim kim gideceğiz?”

Onunla samimisiniz ya da sevgilisiniz ve bir plan yapıldığında kimlerin geleceğini merak ediyor; sizin bütün arkadaşlarınızı sevmiyor demektir. Arada hoşuna gitmeyenler ya da önyargılı davrandıkları olabilir. Bu nedenle onların arasındaki samimiyeti arttırmak adına herkesin sevebileceği bir plan yapabilirsiniz.

“Onda ne buluyorsun ki?”

Hayatınızdaki insan için size bu cümleyi kuruyorsa; sevgilinizde ne bulduğunuzu merak etmiyordur. Kendi için bu soruyu soruyor ve neden onda bir şeyler bulmadığınızı sormak istiyordur. Size:”Ben ondan daha iyiyim, benimle ol; seni kıskanıyorum.” diyordur.

“Sen daha iyi birine layıksın.”

Bu cümleyi sizinle bir ilişkiye başlamadan söylüyorsa; bir ilişkiye hazır hissetmediğini söylemek istiyordur ya da sizden o anlamda hoşlanmıyordur.

“Eski sevgilim de öyle yapıyordu.”

Cümlelerinde eski sevgilisinden bahsediyorsa; seni kıskandırmak istiyordur. Eğer bu bahsetmeler çok fazlaysa; dikkat edin, onu unutamamış olabilir. Eğer ondan söz açıldığında gözlerinde üzgün bir ifade varsa ya da sonra hemen konuyu değiştiriyorsa; kesinlikle unutamamıştır fakat eğlenceli ya da öylesine anlatıyorsa; sizi kıskandırmak için anlattığından emin olabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ