Çocuğunuzun tacize uğradığına dair ince İşaretler

  • 06 Kasım 2014
  • 1.063 kez görüntülendi.
Çocuğunuzun tacize uğradığına dair ince İşaretler

Zorbalık gerçek ya da algılanan tehdit içeren okul çağındaki çocuklar arasında saldırgan davranıştır. Zorba davranış genellikle tekrar edildi ve zamanla tırmanma potansiyeline sahiptir. Zorba zorbalık ve olan çocuklar olabilir  , ciddi, kalıcı sorunlar . Çocuğunuzun zorbalık kurbanı olabilir işaretlerini tanıması önemlidir.

Sözel, sosyal ve fiziksel – zorbalık üç tipi vardır. Zorbalık okulda ve internette en sık olur. Ne yazık ki, çoğu çocuk zorbalık edilmiş veya zorbalığa yer almış. Bu spektrumunun iki ucunda ilgili davranış yaşam boyu hasara neden olma yeteneğine sahiptir. Alıcı ucunda olan çocukların sadece akademik acı ama genellikle yetişkinlikte de iyi depresyon ve anksiyete ile mücadele değil. Işaretlerin farkında yetişkinler olmak etkin ve uygun bir şekilde yanıt çocukları güçlendirecektir yardımcı olabilir.

 Problemin İşaretler

Arkadaşlar A Change
çocuğunuzun arkadaşları ile daha az vakit başlarsa veya onların arkadaşları değişti, onlar okulda zorbalık olabilir fark. Bir çocuk zorbalık zaman, diğer çocukların kendini koruma biçimi olarak kendilerini onlardan ayırmak eğilimindedir. Onlar zorbalık istemiyorum ya yüzden durumdan ve kişinin Zorbalık ayrılacak.

Duygusal değişiklikler
zorbalık çocuklar, endişeli, kızgın, ya da kolayca altüst olabilir. Bu zorbalık nedenleri olduğu stres ve izolasyon ile uğraşmak zordur ve bu çok zor olabilir.

Hastalık
zorbalık ilerledikçe, bir çocuk onlar zorbalık olduğu durumu önlemek için deneyebilirsiniz. Onlar okula gitmemek için hasta numarası olabilir. Ayrıca, kronik stres etkileri bağışıklık sistemi. Çocuğunuz zorbalık sonucu gerçek baş ağrısı ve mide ağrısı karşılaşabilirsiniz. Çocuğunuz hasta normalden daha sık görünüyor, bu sorular sorarak başlamak için zamanı.

İletişim Hatları açın ve Zorbalık Talk About Nasıl

Zorbalık hakkında konuşmaya başlamak için en uygun zaman ilkokul yıllarında olduğunu. Çocuklarınız onlar bir şey hakkında konuşmak olduğunu bilmek için önemlidir. Çocuklar genellikle kendi başlarına sorunu ele almak gerekir gibi hissediyorum çünkü kendilerine zorbalık ediliyoruz gerçeğini tutun. Ayrıca, birçok çocuk sadece uygun durumu idare yetişkin güvenmiyorum.

Çocuğunuzun saldırganlığının bu tür ile ilgili olabilir düşünüyorsanız, araştırma yaparak başlar. Otobüste ile oturup onlar yemek kimin hakkında sorular, ve kim onlar gibi ve okulda sevmiyorum değildir. Ne kadar zaman internette geçiriyorsunuz? Çocuğunuzun bilgisayarda zaman harcıyor sonra davranış değişiklikleri not alın. Okulda takıl kimin hakkında daha fazla bilgi edinmek için çocuğunuzun öğretmeniyle konuşun. Çocuğunuz ile doğrudan olmak da tamam. , Etkinlikler onları izole, onlara zor anlar yaşatıyor onlara seslenmeye veya kendi eşyalarını alıyor çocuklar varsa onlara sorun.

Çocuğunuzun tüm sorunları çözmek mümkün olmayabilir, zorbalık ele alınması gereken bir sorundur. Çocuğunuz saldırgan davranışlar bu tür ile başa çıkmak için sağlıklı araçları ile bunları temin edecek bir avukat ihtiyacı var.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ