Erkekler Bayanlarda Nelere Dikkat Ederler ?

  • 15 Haziran 2015
  • 975 kez görüntülendi.
Erkekler Bayanlarda Nelere Dikkat Ederler ?

Yapılan araştırmalar sonucunda; erkeklerin kadınlarda ilk olarak nelere dikkat ettiklerini derledik. İlk görüşte belirlenen aşk durumu adına, sizi ilk gördüğü anda bakacağı noktalara dikkatini çekerek onun kalbini çalabilir, ona göre siz de hoşlandığınız insanın dikkatini çekebilirsiniz.

1.Gözler: Erkekler, her zaman ilk olarak kadınların gözlerini bakarlar. Bu nedenle göz makyajı da onların dikkatini çeker. Doğallıktan yana olsalar da, gözleri ortaya çıkan dumanlı makyajlar, eyelinerlar, göz kalemleri gözlerinizin ona çekici görünmesini sağlıyor.

2.Gülümseme: Erkekler, ikinci olarak gülüşünüze bakıyorlar. Sürekli gülümseyen, pozitif bir insansanız sizinle ilgilenmeleri olası. Ağız bakımınıza dikkat etmeniz de size artı puan kazandıracaktır. Aynı şekilde dikkat çekici ama abartılı olmayan bir ruj kullanmanız, onun dikkatini çekmenizi sağlayacaktır.

3.Göğüsler: Bir süre sonra bakışları, erkeksel hormonlarla o bölgeye kayacaktır. Abartılı olmayan ama çok da kapalı olmayan kıyafetler, ona daha hoş görünmenizi sağlayacaktır.

4.Saçlar: Erkekler için çok önemli olan saçlar, her zaman bakımlı ve dikkat çekici olmalıdır. Saçlarınız, erkeklerin sevdiği gibi uzun olmayabilir ama sürekli temiz ve bakımlı olmalarını sağlayarak onların dikkatini çekebilirsiniz.

5.Kilo: Yıllarca spor yapmadınız ve kendinizi saldınız. Sonunda hoşlandığınız erkeğin vücut proporsiyonunuza dikkat ettiği zaman geldi! Biraz spor ve egzersizle fazlalıklardan kurtulmanız, güzel bir vücuda sahip olmanız size bayılması için hiçbir engel kalmamasını sağlayacaktır.

6.Bacaklar: Erkekler, bunlardan sonra bir kadının bacaklarına bakıyorlarmış. Sürekli mini etek giymenize gerek yok; bacaklarınızı uzun ve güzel gösterecek topuklu ayakkabılar ya da dar taytlar da size yardımcı olacaktır.

7.Popo: Bacaklardan sonra erkekler için önemli olan ayrıntı popo bölgesiymiş. Üzerinize yapışan kıyafetlerle onun çok hoşuna gideceksiniz!

8.Boy: Erkeklerin ilk 10 listesinin sonlarına doğru, sizin boyunuza da dikkat ettiklerini söyleyebiliriz. Boyunuz kısaysa, topuklu ayakkabılar ne güne duruyor!

9.Ten: Erkekler, kadınların son olarak tenlerine bakıyor. Yaz boyunca kumsallarda güneşlendiniz, kışın da solaryum ya da bronzlaştırıcı kremlerden yardım alarak güzel, bronz bir görünüm elde ettiniz. Size kötü bir haberimiz var; erkekler, o melez ünlüleri beğeniyor olabilirler ama kesinlikle sahte bronzlukları sevmiyorlar! Tam tersi; esmer bir kadın gördüklerinde, onun genlerinden bu teninin geldiğini düşünüyor ve onu öyle beğeniyorlar. Erkekler her zaman doğallıktan yana; unutmayın. Aynı şekilde beyaz tenli bayanların sürdüğü pembemsi allık doğal görünüp hoşlarına giderken, kırmızı ya da turuncu tonlar onları itiyor. Makyaj malzemelerinizde teninize uygun olan doğal ürünleri kullanmanız sizin için daha iyi olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ