Erkekler Kadınlarda Nelere Dikkat Eder ?

  • 16 Mart 2015
  • 1.826 kez görüntülendi.
Erkekler Kadınlarda Nelere Dikkat Eder ?

“Erkekler, güzel kadınları beğenir.” Erkeklerin bir kadını gördüklerinde neye dikkat ettiklerini, kadınlarda gerçekte beğendiklerini merak ediyor musun? İşte erkeklerin bir kadında dikkatini çekenler…
Kaynak :Erkekler Kadınlarda Nelere Dikkat Eder ?
Güzel Saçlar: Erkekler, bir kadının ilk olarak gözlerine, ardından bütün yüzüne bakarlar ve ondan sonra onu beğenip beğenmediklerini düşünürler. Bazı erkekler, bir kadını arkadan görerek bile onun güzel olup olmadığına kanaat getirirler. Bunun olması için, güzel ve bakımlı saçlara sahip olman gerektiğini unutma. Erkeklerin favorisi uzun saçlar fakat kısa bile olsa, sağlıklı ve dikkat çekici saçların varsa; erkekler için alımlı bir kadınsın diyebiliriz.

Özgüven: Eğer kendine güveniyorsan ve bunu dışarıya karşı belli edebiliyorsan, kendi ayaklarının üzerinde durup dik bir şekilde yürüyorsan; erkekler senin güçlü, çekici ve hoş bir kadın olduğunu düşünüyorlar. O dimdik duruşun ve emin adımların, karşındaki insanlara da pozitif bir şekilde yansıyacaktır; emin olabilirsin. Aksine kendine güvenmeyen, ezik duran, boynu bükük yürüyen biriyle kimse ilgilenmek istemez.
Kaynak :Erkekler Kadınlarda Nelere Dikkat Eder ?
Çevren: Senin nasıl olduğun kadar arkadaş çevrenin nasıl olduğu da çok önemlidir; unutma. Etrafındaki insanlar ne kadar iyi, nazik, güçlü, kaliteliyse senin için düşünülenler de o yönde olacaktır. Tam tersi etrafında işe yaramaz, kötü bilinen, basit, gürültücü arkadaşların varsa seninle tanışmak istemeleri de o oranda düşecektir. Yani arkadaşlarına biraz özen göstermeyi ihmal etme.
Kaynak :Erkekler Kadınlarda Nelere Dikkat Eder ?
Dudaklar: Dudakların ne kadar bakımlı ve dikkat çekiciyse, karşındaki erkek seni öpme arzusuyla savaşırken o kadar çok dudaklarına bakacak demektir. Her zaman düzgün bir şekilde sürülmüş rujun, güzel dudaklarına gez ki dikkatini çeken erkeklerin dikkatini de senin dudakların çeksin.
Kaynak :Erkekler Kadınlarda Nelere Dikkat Eder ?
Gülüş: Sürekli gülümseyen bir insan, etrafına pozitif enerji saçacaktır. Aynı şekilde güzel ve içten bir gülümseme, yapmacık ve zoraki bir gülümsemeyi yenecek, hemen kendini belli edecektir. Sürekli gülümseyen, içten bir insan olabilmek için çaba sarf etmeye çalışmayı ihmal etme.

Dans Yeteneği: Bu madde biraz garip gelebilir ama evet, dans edişin de senin hakkında bir çok erkeğe ipucu verebiliyor. Dans kıvraklığına sahip olan bir kadın, dikkat çekmesinin yanı sıra vücuduna güvendiğini de gösterir. Eğer dans edilecek bir ortamdaysan bütün hünerlerini sergilemeye bak ki; seninle tanışmak için gelecek onlarca insana karşı kibar davranmak için zamanın olsun.

Çanta ve İçindekiler: Büyük bir çanta taşıyorsan; birçok eşyan var ve onlardan vazgeçemiyorsun demektir. Küçücük bir çantayla, hatta cüzdanla çıkabilen bir kadın kendine güvenen ve başka bir şeye ihtiyaç duymayan bir kadındır. Tabi bu biraz zor. Çantanın içinde taşıdığın eşyalar, kişiliğin hakkında birçok bilgi verir. Örneğin; makyaj malzemeleri ne kadar çoksa, bakımına o kadar özen gösteriyorsun demektir. Yedek bir kıyafet varsa, kendini yedeğe alan ve garantici bir insan olduğun anlamına gelir. Kitapların varsa; kültürlü ve öğrenmeye açık birisin diyebiliriz. Erkekler de fırsat bulduklarında yanından ayırmadığın eşyalara bakarak genel bir analiz yapabilirler.

Topuklu Ayakkabı: Kadınlar topuklu ayakkabı giydiklerinde kendilerini daha feminen hissederler. Aynı şekilde erkekler de kadınları daha hoş ve çekici bulurlar. Tabi topuklu ayakkabı giydiğiniz zaman yürüyüşüne de dikkat etmen gerekir. Yürümeyi beceremezsen, çekiciliğinden eser kalmaz; unutma. Yürüyüş demişken; normal zamanda da yürüyüşüne ekstra özen göstermelisin. Yeşilçam filmlerinde karşımıza çıkan, kafasına kitap koyup yürümeyi öğrenen o köylü kızları çok haklılar çünkü kendine güvenerek, dimdik yürüyen bir kadın her zaman daha çok dikkat çeker.

Tavır: Dünyanın en güzel kadınını düşünün: Tam karşınıza gelmiş, görünüşüyle herkesi kendine hayran bırakmış. O da ne! Sürekli küfür ediyor, bağıra bağıra konuşuyor, herkese ters davranıyor, üstelik de son derece kültürsüz ve görgüsüz. Onun o güzelliğinden hiç eser kalmadı, değil mi? İşte erkekler de tam olarak bunun için tavırlarına dikkat ediyor. Çok güzel olabilirsin ama düzgün bir insan değilsen, kaliteli tavırlar sergilemiyorsan seninle ilgilenmemeleri çok normal.

Vücut: Tabi ki her erkek düzgün vücutlu kadınları beğenir. Fit bir görünüm elde etmek için kendine dikkat etmeni öneririz fakat eğer fazla kilolara sahipsen ve vermekte zorlanıyorsan, vücuduna yakışan kıyafetleri giyerek ve fazlalıklarını gizleyerek de gayet hoş görünebilirsin.

Son olarak; kendine güvenmek ve öyle hareket etmekle kibirli olmayı karıştırma. Hiçbir erkek kibirli davranan, şımarık, basit bir kadını beğenmez. Olduğun gibi ol ama eğer olduğun kişi, yeterince düzgün bir insan değilse ekstra çaba sarf etmekten utanma.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ