Erkekleri Uzaklaştıran Davranışlar

  • 15 Haziran 2015
  • 1.236 kez görüntülendi.
Erkekleri Uzaklaştıran Davranışlar

Erkekler ve kadınlar, yüzyıllardır birbirinden farklı olarak anlaşılmayı beklemişlerdir. Erkekleri anlamakta zorlanıyorsanız, yalnızsanız ya da erkeklerle bir türlü anlaşamadığınızı düşünüyorsanız; erkeklerin kadınlardan uzaklaşmalarına neden olan, sevmedikleri hareketleri sizin için derledik.

Erkekler, ne kadar ciddi olurlarsa olsunlar onlara neşe verecek, eğlenmeyi bilen, güldüren kadınları beğenirler. Hayatınızda kötü giden şeylere karşı bile gülebiliyorsanız, kendinize güveniyor ve hayatı ciddiye almıyorsanız; o da sizi sevecektir. Sürekli asi davranan, mutlu olamayan, somurtkan kadınlar erkekleri kendinden uzaklaştırır.

Eğer hayatınızı beğenmiyorsanız; onun sizi beğenmesini bekleyemezsiniz.

Erkekler, hayatından memnun olmayan ve bunun için sürekli şikayet eden kadınları pek sevmiyor. Hayatınızı beğenmiyorsanız, neden onu değiştirmiyorsunuz?

Erkekler, koltukta ellerinde kumandayla uzanmayı çok severler ama sürekli bunu yapan bir kadın dikkatlerini çekmeyecektir. Bunun yerine güzel planlar yapan ve bu planla erkeği cezbeden, eğlenmeyi bilen ve kanepede uzanıp fazla kilolara merhaba demeyen bir kadın olmanız; erkeklerin daha çok hoşuna gidecektir.

Yalanı onlar da sevmiyor. Kadınların daha çetrefilli olan düşünceleri nedeniyle erkekler, kadınların yalan söylediğini kadınlar kadar kolay anlayamazlar. Bu nedenle ona daima doğru söylemenizi ister ve her söylediğinize inanırlar. Büyük yalanlardan bahsetmiyoruz; ne kadar borcunuz olduğu konusundaki ufak bir yalan bile onların inancını kırabilir.

Rahat davranmanız, onun da sizin yanınızda rahat etmesini sağlayacaktır ama sakın ölçüyü kaçırmayın. Onunla en yakın arkadaşıymış gibi konuşmanız, yanında küfür etmeniz, aşırı rahat davranmanız gibi durumlar aşkın büyüsünü kaçırabilir; unutmayın.

Sabırsız ve baskıcı davranışlar, erkeklerin hiç hoşuna gitmez. Eğer ona her konuda sabırsız davranıp baskı yapıyorsanız, özellikle evlilik gibi konularda kontrolünüzü kaybediyorsanız sizinle olamayabilir.

 

Erkekler için bir kadının en yakın arkadaşının erkek olması, en ufak bir açıkta onu ekarte edip sizinle sevgili olacak bir rakip demektir. Bunu açıkça ifade edemeseler de; çoğu zaman kıskanırlar ve ona güvenemezler. Çünkü sizin her şeyinizi bilir; onunla olan kavgalarınızı bile! Size ona göre davranır. Eğer sürekli sizi arayıp konuşan, fikir danışan, görüşmek isteyen erkek bir kankanız varsa; bundan sevgilinizin hiç hoşlanmayacağını şimdiden bilseniz iyi olur.

Ne olursa olsun; bakımsız ve güçsüz görünmeyin. Özellikle zor zamanlarda bakımlı olmanız, sizinle evlenip sürekli bakımlı ve güzel olacağınıza inanmasını sağlayacaktır. Bakımlı olmaktan kastımız, bakkala giderken bile makyaj yapın demek değil. Saçlarınız temiz olsun, güzel kokun, abartılı bir makyaj yerine doğal bir güzellik yakalayın; çok hoşuna gidecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ