Göze Çarpıcı Gelmeniz için Öneriler

  • 27 Haziran 2015
  • 1.487 kez görüntülendi.
Göze Çarpıcı Gelmeniz için Öneriler

Bu büyük bir sır değil. Herkes patenci eteklerini beğeniyor. Bu yıl bir şekilde bir çizgi yakalandı ve ünlülerden hoş görünüme sahip kızlara kadar birçok kişi bu modayı takip etti. Artık aylardan Mart, siz ön plana çıkan bu modaya ne kadar hazırlıklısınız?

Desenler ve Palet Önemlidir

Mevcut kıyafetlerinize biraz daha stil katmak için zıt renkler seçmek bir tercihtir. Lekeli desenler çizgilerle eşleşme açısından mükemmele yakın olmayabilirler. Seçeceğiniz çoklu baskılı bir kıyafet ile genel his ile daha rahat bağlantı kurabilirsiniz. Ek olarak biraz daha renkli bir şema seçmelisiniz. Bordo ve siyah renkler bu seçimler için iyi olabilirler.

Baskı Boyutlarını Çeşitlendirin

Genel olarak abartılı motifler esnek eteklerde tercih edilir, gurur verici siluete dikkat çekmek için yapılan bir şeydir. Üst tarafta minyatür bir desen seçerek karmaşık eşleştirme hissini tamamlayabilirsiniz.

Büyük ve Cesur Aksesuarlar Ekleyin

Kamalı spor ayakkabılar ve kadın çantası bu yapıyı tamamlayan inanılmaz iyi aksesuarlardır. Pratikte bu seçimlerle bu kıyafeti okulda veya partide giyebilirsiniz gibi gözüküyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ