İdeal Eş Olabilecek Erkekler

  • 15 Haziran 2015
  • 1.391 kez görüntülendi.
İdeal Eş Olabilecek Erkekler

Birini sevmek ve onunla evlenmek istemek çok güzel bir duygu olsa da, bazen sevdiğimiz insan ideal eş olamayabiliyor. Genelde evlenildiğinde o sevgililik dönemindeki romantizm, heyecan ve eğlence durumlarının azaldığı düşünülse de; iyi bir eş olabilecek bazı erkek karakterleri vardır. Aslında yakışıklı ya da zengin olması gibi birçok durumdan ziyade bir erkeğin iyi bir eş olabilmesi, tamamen karakteriyle ilgili bir meseledir. Tabi ki sizi gerçekten sevmesi, sizin de onu seviyor olmanız en önemli ayrıntı olsa da; aşağıda anlattığımız erkek karakterleri, sevgiye ek olarak mükemmel bir evlilik hayatı yaşamanız için etkili olabilir. İşte iyi bir eş olabilecek o erkek karakterleri…

Aile Babası Erkekler: Doğuştan içlerinde bu karakterle doğarlar sanki. Ailesine önem verdikleri gibi, evlenip kendi kurdukları aileye de aynı değeri vermekten çekinmezler. Hayatında olan insanları el üstünde tutarlar. Ne olursa olsun çalışmayı severler ve ailelerini geçindirmek için her işi yaparlar. Bu tip erkekler için en önemli şey rahat bir gelecektir ve bunu sağlamadan çalışmaktan vazgeçmezler. Aile ve iş dengesini iyi kurabilmek için çabalarlar ve eğer iş, aile hayatını olumlu yönde etkileyecekse tercihleri o olur. Bu karakterdeki erkekler, ailenin anlamını bildiklerinden ve çalışmayı aileyi mutlu etmek adına yapılan bir araç olarak gördüklerinden iyi bir eş olurlar. Sizi her zaman refah içinde yaşatmak, çocuklarınıza iyi bir gelecek sağlamak için çalışacaktır. Sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Bu karakterdeki erkeklerle çocuk yapabilir, onların gelecekleri hakkında endişe duymadan rahat olabilirsiniz.

Güçlü Erkekler: Güçten kastımız; kasları olan ve iyi yumruk atabilen bir erkek değil. Her türlü sorunla baş edebilecek kadar duygusal güce sahip olan bu erkekler, belki başına hayatı boyunca gelmiş olan durumlar nedeniyle bu kadar güçlü olabilirler. Dertler, sorunlar, acılar onlar için dayanılabilir durumlardır. Her zaman şükretmeyi ve güçlü durmayı bilirler. Zor durumlara dayanabilmekten daha da önemlisi; bu zor durumlardan kurtulmak için çözüm üretebilecek güce sahiptirler. Zor zamanlarınızda size de destek ve sorunlarını çözmenizde akıl danışabileceğiniz kişiler olurlar. Size her konuda destek olacak, gücüyle ona güvenmenizi ve kendinizi de güçlü hissetmenizi sağlayacak insanlar olduklarından iyi bir eş olurlar.
İnanan Erkekler: İnanmak ve umut etmek, bazen gereken tek şeydir. Bu tip erkekler, başlarına ne gelirse gelsin güzelliklere inanmaktan ve umut etmekten vazgeçmezler. Bu tavırlarıyla sizin de içinizi aydınlatır, inancınızı arttırırlar. Her türlü sorunda moral bulmanızı sağlarlar ve bu inançları sayesinde güzellikler önünde sonunda onları bulur. Kötü durumlara karşı inançlarını kaybetmezler ve karamsar olmazlar. Evliliğinizdeki bütün sorunların üstesinden olumlu bir şekilde gelecek, sizi de olumlu hissettirecektir. Bu nedenle bu karakterdeki erkekler de ideal eş olabilir.
Özgür Ruhlu Erkekler: “Özgür” denilince biraz korktuğunuzu biliyoruz fakat özgür ruhlu erkekler, ideal eşlerden biridir. Onunla sürekli eğlenebilir ve yeni şeyler keşfedebilirsiniz. Yaşlandığınızı hissetmezsiniz ve stresten uzak, pozitif bir hayat yaşayabilirsiniz. Belki çok zengin olamayabilirsiniz ama çok para kazanıp da yüzünü göremediğiniz, sürekli işte yaşayan, stresli bir erkektense sevdiği işte çalışan, az para kazansa da mutlu olabilen ve sizi de mutlu edebilen bir erkekle olacaksınız. Evliliğinizin her aşamasında özgür ve eğlenceli anlara şahit olabilirsiniz. Onunla keşfedici seyahatlere çıkabilir, belki motorunuza atlayıp sahil sahil gezebilirsiniz. Böyle hareketli bir ilişkinin içinde sorunlara yer olmayacağından emin olabilirsiniz. Evliliğin, hayatı tek bir insanla geçirmek demek olduğu düşünülürse; hayatınızı böyle bir insanla geçirmek isteyeceğinizden eminiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ