Kadınların Bilmesi Gereken 5 Küçük Moda Hilesi

  • 27 Haziran 2015
  • 1.594 kez görüntülendi.
Kadınların Bilmesi Gereken 5 Küçük Moda Hilesi

Her kadının moda ile ilgili ufakta olsa sırları vardır. Bizde bu sırlardan 5 küçük moda hilesini sizler için paylaşma gereği duyduk. Emin olun bu hileler çok hoşunuza gidecek.

Siyah Görünmek ince Gösterir

siyah-giyinmek-ince-gosterir-www.kasinsin.gen.tr

Evet bunu herkes biliyor ama sadece siyah giyinmek mi ince gösterir. Tüm koyu renkli giysilerinde bu etkiyi yarattığını biliyor musunuz? Bilmesiniz bile artık öğrenmiş oldunuz. Tek bir renk giydiğinizde hem ince hem de uzun bir görünüme sahip olursunuz.

Gömlek Üzerine Kazak Giymek Ne Kadar Doğru

gomlek-uzerine-kazak-giymek-2-www.kadinsin.gen.tr

Gömlek üzerine giymiş olduğumuz kazak sonrası ortaya bir potluk çıkmaktadır ve bu potluk sinirlerimizi bozar. Gömleğinizin üzerine askılı bir badi giymeniz bu sorunu ortadan kaldıracaktır.

Bel Bölgesini Toplamak için Korseye Gerek Yok

kalin-kemer-ile-korseden-kurtulun-3-www.kadinsin.gen.tr

İnanamıyor olmanız normal ama bu gerçek. Bel bölgenizi toparlamak için korse yerine kalı kemer kullanabilirsiniz. Ancak kemer kullanırken yerinin tam belinizde olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir aksi halde çok kötü bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Hem Uzun Hem ince Görünmek Kim istemez

yuksek-bel-ispanyol-paca-pantolon-4-www.kadinsin.gen.tr

Giyeceğiniz yüksel bel pantolonlar uzun görünmenizi sağlar. Bu pantolonlar ispanyol paça olursa hem ince hem de zayıf görünmenizi sağlar.

Ah Şu Yırtılan Çoraplar Yok mu
ince-corap-yirtiklarindan-kurtulmak-5-www.kadinsin.gen.tr

Var! Bu tür problemleri engellemek için çorabınızın içine öncesinde ten rengi patik çorap giymeniz yeterli olacaktır. Bu bayanların karşılaştığı en büyük sorunlar arasındadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ