Kısa Sürede Düğün Hazırlığı

  • 20 Ocak 2015
  • 908 kez görüntülendi.
Kısa Sürede Düğün Hazırlığı

Kısa sürede bir düğün hazırlamanız gerekiyorsa, panik yapmayın ve öncelikle her şeyin en iyi biçimde yetişeceğine inanın. Planlı ve düzenli adımlar atıp, destek alırsanız, ummadığınız kadar kolay ve kısa zamanda bitirebilirsiniz.

Tarih
Özellikle evliliğiniz yaz ayında olacaksa, düğünün yapılmasını istediğiniz mekanın boş olma ihtimali bir düşüktür. Ancak önyargılarınızdan kurtulun ve hafta içi veya Pazar gününü seçin.
KAYNAK: Kısa Sürede Düğün Hazırlığı
Destek Alın
Daha önce düğünlerde yardımcı olmuş veya evlenmiş dostlarınızdan destek alın. Eğer bu işi daha profesyonel birilerinin yapmasını istiyorsanız, bir organizasyon firmasıyla görüşebilirsiniz.

Arkadaşınızla Gidin
Alışverişe çıkarken, çabuk karar veren, iyi gözlem gücü olan ve sizi doğru yönlendireceğine inandığınız bir arkadaşınızla birlikte gidin. Zaten kısıtlı olan zamanınızı günler boyu dükkanları gezerek harcamayın.

Gelinlik
Uzun zamanınız olmadığından gelinlik diktirmeye vakit bulamayacaksınız. Bu yüzden kiralamayı veya satın almayı tercih edin. Kafanızda istediğiniz modeli aşağı yukarı belirleyip, ne aradığınızı bilerek gelinlik satan bir mağazaya giderseniz, istediğinize en yakınını bulabilirsiniz.

Davetiye
Davetiye bastırmak ve dağıtmak ciddi bir zaman gerektirir. Bilgisayarınızda dizayn edeceğiniz ve sizin çalışmanız olan bir ürünü hazırlayarak, renkli fotokopiyle çoğaltıp sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz.

Çiçek
Elinizde tutacağınız çiçeği, çiçekçiyle konuşup dilediğiniz renklerde mevsim çiçeklerinden oluşturabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ