Sevgiliniz Geri Döner Mi

  • 10 Ocak 2016
  • 2.510 kez görüntülendi.
Sevgiliniz Geri Döner Mi

Her şey çok güzel giderken, bir gün bir nedenle ilişkiniz bitti. O geri dönmeyi düşünmese de, siz sürekli düşünüyorsunuz ve onu ikna etmek, size geri dönmesini sağlamak için ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Aşağıdaki ipuçlarından yararlanarak, eski sevgilinizin size dönmesini sağlayabilirsiniz.

Öncelikle, ilişkinizin süresi ve yaşanmışlıkların bu konuda etkili olduğunu bilmeniz gerekir. Eğer zaten kısa ve ciddi olmayan bir ilişki yaşadıysanız, her şey daha farklı olabilir ya da ciddi ve uzun bir ilişkinin sonunda ayrıldıysanız, sanılanın aksine geri dönüşü olmayabilir. Siz, bütün bu yaşanmışlıklardan sonra onu özlüyor ve hala seviyor olabilirsiniz fakat bu, onun da aynı hislerle sizi düşündüğünü göstermez. Yani evde oturup da onun sizi arayacağına inanmanız, bu yolda yardımcınız olacak bir adım değildir. Onunla karşılaşabileceğiniz, onu görebileceğiniz yerlere gidip de rastladığınızda nasıl davranacağına bakmanız daha iyi olacaktır. Hatta bu karşılaşmalarda gayet düzgün, bakımlı, güzel olup hareketlerinize dikkat ederseniz; sizi görünce ilişkiniz boyunca yaşadığınız güzel anıları ve sizi kaybettiğini düşünecektir.

Ayrılık nedeni de bu durumda çok önemlidir. Sizin bir hatanız yüzünden ilişkiniz bittiyse; karşılaştığınızda ya da konuştuğunuzda ona pişman olduğunuzu hissettirmeniz gerekir. Zaten ortada büyük bir hata varsa ve suçlu oysa; dönmek istemeyeceğinizden eminiz. İlişkinizin bitimi üstünden çok zaman geçmesi, size geri dönmesini zorlaştıracaktır; bu nedenle ilişki bittikten kısa bir süre sonra onu ikna etmek için uğraşmanız daha başarılı olmanızı sağlayacaktır.

Ayrılık sonrasında ona karşı tavırlı olmanız, sinirli ve suçlayıcı davranmanız; eğer size geri dönmesini istiyorsanız yanlış olacaktır. Karşılaştığınızda hareketlerinize özen göstermeniz gerekir. Eğer çok neşeli olursanız; sizin de bu ayrılıktan mutlu olduğunuzu düşünecektir ve yanınızda başka bir erkek varsa, arkadaşınız bile olsa size karşı tavırlı davranacaktır. Tam tersi son derece somurtkan olursanız da sadece üzgün numarası yaptığınızı düşünebilir; gerçekten mutsuz olan birinin bir eğlence mekanına gitmeyeceğini düşünebilir. Güzel giyinmeniz, bakımlı olmanız ona neler kaybettiğini göstermeniz adına etkili olabilir. Hala size karşı bir şeyler hissediyorsa kayıtsız kalmayacak, size en azından selam verecektir. Bu adım, konuşmanızı sağlayacak bir adım olabilir. Onunla konuşma fırsatı yakalarsanız; onu çok özlediğinizin sinyallerini vererek ona karşı tavırlı olmadığınızı ve bir açık kapı bıraktığınızı fark etmesini sağlayabilirsiniz. Onu ikna etmek adına sürekli aramanız, mesajlar atmanız, rahatsız etmeniz ters tepebilir; unutmayın. Bütün bunlar ona sizin baskıcı ve zorlayıcı olduğunuzu düşündürecektir; onu sevdiğinizi değil.

Bir ayrılık sonrası, neden ne olursa olsun bir süre birbirinize izin vermeniz gerekir. Bu sürede her şeyi düşünüp yoluna koymanız, yalnız kalıp düşünmeniz daha doğru olacaktır. Belki de aslında ayrılık kararının doğru olduğunu, birbirinizi eskisi gibi sevmediğinizi fark edecek; daha mutlu olacaksınız, kimbilir. Hala aşk kalmışsa, zaten bir şekilde yeniden bir araya gelinecektir. Bu süreçte ona baskı kurmanız ya da tam tersi başkalarıyla gezip onu kıskandırmaya çalışmanız, hiçbir şekilde etkili olmayacak, daha da kötü bir hal almanıza neden olacaktır. Eğer ondan bir süre ses çıkmazsa basit ama anlamlı bir mesaj atabilir, size cevap atıp atmamasına ya da yazdıklarına bakarak tavrını az çok anlayabilirsiniz. Eğer hatalı olan sizseniz; hatanızı bir daha asla tekrarlamayacağınızdan emin olmasını sağlayın. Eğer onunla konuşma fırsatı yakalarsanız da bunu ona belli edebilirsiniz. Mesela sizin çok yoğun olmanızdan dolayı ilişkiniz bittiyse, ona işinizi düzene soktuğunuzu ve zamanınızı düzenlediğinizi söyleyebilirsiniz ya da sizin diğer erkeklere yakın davrandığınızı görüp kavga ettiyseniz, ona arkadaşlık ilişkilerinizdeki samimiyeti artık ayarladığınızı söyleyip asla karşısına başka biriyle çıkmamalısınız. Size geri dönmesini istiyorsanız, bunu kışkırtıcı yollardan değil, sizi kaybettiğini düşündürecek güzel yollardan yapmalısınız; unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ